Koszykarki z UKS 4 Łomża pokonały na wyjeździe Grodzisk Klub Koszykarski 81:44.
"Nasze zawodniczki od pierwszej sekundy meczu przejęły inicjatywę i konsekwentnie powiększały swoją przewagę nad rywalkami. Dzięki ogromnemu skupieniu i determinacji całej drużyny, mecz przerodził się we wspaniałe widowisko, które dostarczyło wielu sportowych emocji.Nasze koszykarki udowodniły jak ważna jest komunikacja, współpraca oraz pewność siebie na boisku.Wykorzystały wiele wskazówek, których udzielił im na ostatnich treningach Pan Mariusz Świerk, trener Młodzieżowej Reprezentacji Polski w Koszykówce Dziewcząt. Efekty wytężonej pracy z trenerem już przynoszą wspaniałe efekty. Czekamy na więcej!!! - czytamy na facebookowym profilu klubu.
fot. UKS 4 Łomża