Reklama

Kolejny sukces koszykarek "Czwórki" [FOTO]

29/10/2019 08:15

Zawodniczki UKS 4 Łomża zajęły 4 miejsce w Ogólnopolskim Turnieju Koszykówki Dziewcząt NENUFAR CUP 2019 w Ełku dla rocznika 2007. Na uwagę zasługuje fakt, że Łomżanki grały ze starszymi od nich zawodniczkami.

- Drużyna naszego klubu w większości składa się z zawodniczek z roczników 2008/2009, więc tym bardziej cieszy nas fakt, iż dziewczęta podeszły do turnieju z ogromną determinacją i już w pierwszym meczu wygrały z koleżankami z UKS 9 Łomża.  Kolejne dwa mecze były dla nas lekcją i zbieraniem doświadczenia. W czwartym meczu drużyna wyglądała jakby odrodziła się na nowo i grała rewelacyjnie, co pozwoliło wygrać z gospodarzami turnieju drużyną UKS NENUFAR. Piąty mecz rozegraliśmy  zespołem UKS 3 Ełk, który wygrał ten turniej. Należy pochwalić nasze dziewczęta za to, iż były młodsze, a walczyły bez żądnych kompleksów ze starszymi koleżankami. – komentuje start łomżyńskiej drużyny trener Marcin Piotrowski. 

Dzisiaj odbędzie się w Łomży VIII Ogólnopolski Turniej Koszykówki Chłopców „UKS 4 Łomża Basket Cup 219” o Puchar Prezydenta Miasta Łomża. W koszykarskie szranki staną zespoły z Białegostoku, Puńska, Ełku i Łomży. W turnieju wystartują chłopcy z rocznika 2008 i młodsi. Zespoły rozegrają 6 meczy. Początek zawodów zaplanowano na godzinę 9.00. Uroczyste wręczenie pucharów odbędzie o godzinie 14.30.  Wszystkie spotkania zostaną rozegrane na Hali Sportowej ZSTiO w Łomży przy ulicy Zielonej 21. Organizatorem turnieju jest Uczniowski Klub Sportowy 4 Łomża.

Reklama

/nadesłane/

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości