Młody tenisista działającego przy III Liceum Ogólnokształcącym w Łomży UKS "Return" Wiktor Kosowski kroczy od sukcesu do sukcesu. Nie dalej jak kilka dni temu informowaliśmy o sukcesie zawodnika w turnieju tenisa młodzików w Radomiu, a już mamy kolejne doniesienia - tym razem z Warszawy.
Wiktor Kosowski, zawodnik UKS "Return" Łomża działający przy III LO, zajął drugie miejsce w grze deblowej w turnieju tenisa w Warszawie. Organizatorem zawodów było Centrum Tenisowe Prestige Jawna Warszawa.
Wiktor w parze z Jakubem Strzeleckim (Eurotenis Łódź) w drugiej rundzie turnieju wygrali z parą z klubu „MTC Warszawa" Michałem Dac i Filipem Komosińskim 6/1 7/6 (5). W półfinale z kolei 6/3 6/1 ograli Igora Kapuścińskiego (ST Matchpoint Warszawa) i Aleksandra Piekarskiego (A.M Tenis Warszawa). W finale turnieju Wiktor z Jakubem ulegli 0/6 1/6 Gabrielowi Matuszewskiemu (KS Budowlani Olsztyn) i Michałowi Włodarczykowi (ST Matchpoint Warszawa).