W wypadku ucierpiało dwóch nastolatków. Obaj zostali przetransportowani do szpitala.
Do zdarzenia doszło na ulicy Mickiewicza przy Szkole Podstawowej nr 7 około godziny 14:20. Dwóch chłopców podróżujących jedną hulajnogą elektryczną przewróciło się na drodze, w wyniku czego jeden z nich odniósł uraz głowy.
Z relacji świadków wynika, że obaj chłopcy – uczniowie ósmej klasy – poruszali się z dużą prędkością. W pewnym momencie jeden z nich stracił panowanie nad pojazdem i uderzył w krawężnik, co doprowadziło do upadku.
Obaj zostali przetransportowani do szpitala. Na miejscu pracuje policja.
Wczoraj łomżyńska policja wydała specjalny komunikat o zasadach poruszania się na hulajnogach: