Reklama

Groźny upadek ósmoklasistów na hulajnodze [FOTO]

21/05/2025 14:46

W wypadku ucierpiało dwóch nastolatków. Obaj zostali przetransportowani do szpitala.

Do zdarzenia doszło na ulicy Mickiewicza przy Szkole Podstawowej nr 7 około godziny 14:20. Dwóch chłopców podróżujących jedną hulajnogą elektryczną przewróciło się na drodze, w wyniku czego jeden z nich odniósł uraz głowy. 

Z relacji świadków wynika, że obaj chłopcy – uczniowie ósmej klasy – poruszali się z dużą prędkością. W pewnym momencie jeden z nich stracił panowanie nad pojazdem i uderzył w krawężnik, co doprowadziło do upadku.

Obaj zostali przetransportowani do szpitala. Na miejscu pracuje policja.

Reklama

Wczoraj łomżyńska policja wydała specjalny komunikat o zasadach poruszania się na hulajnogach:

Źródło i opracowanie własne Aktualizacja: 21/05/2025 15:19
Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości