Reklama

Kolekcjonerzy ponownie odwiedzą Stary Rynek

23/06/2015 09:12

Już w najbliższą niedzielę (28 czerwca br.) na łomżyńskim Starym Rynku odbędzie się kolejny Jarmark Kolekcjonerski. Jego pomysłodawcą i organizatorem jest Adam Zwierzyński - członek Rady Miasta, związany z Łomżyńskim Klubem Kolekcjonerskim. Patronat Honorowy nad wydarzeniem sprawuje Prezydent Miasta Łomży Mariusz Chrzanowski.

- Celem jarmarku jest integracja środowiska kolekcjonerskiego. Ma być to miejsce, gdzie kolekcjonerzy, osoby interesujące się tą tematyką będą wymieniali się swoimi doświadczeniami, zbiorami i tak dalej – mówi Adam Zwierzyński. - Chcemy by ta impreza na stałe wpisała się do kalendarza łomżyńskich wydarzeń – dodaje.

Podczas jarmarku każdy znajdzie coś dla siebie. Będzie możliwość obejrzenia, kupna oraz wymiany wystawianych zbiorów. Oprócz rzeczy typowo kolekcjonerskich znajdziemy tam również różnego rodzaju produkty spożywcze robione na bazie tradycyjnych receptur.

Reklama

Jarmark Kolekcjonerski organizowany jest w każdą ostatnią niedzielę miesiąca. Termin nastepnego to 26 lipca br.

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości