Do zderzenia dwóch pojazdów doszło dziś w pobliżu skrzyżowania ul. Stawiskowskiej i Szkolnej w Piątnicy. Droga jest już przejezdna.
W wyniku kolizji w osobowym fordzie urwało się koło i kierujący nie mógł samodzielnie zjechać autem w bezpieczne miejsce. Pojazd został usunięty dopiero po przyjeździe autolawety.
Spore korki tworzyły się w szczególności na drodze z Łomży w kierunku Piątnicy. Obecnie ruch ma odbywać się już bez utrudnień.