Do dwóch zdarzeń niemal w tym samym czasie doszło na terenie Łomży. Na szczęście w obu przypadkach są to kolizje.
Około godz. 14:20 dwa auta zderzyły się na Szosie Zambrowskiej. Osoba kierująca skodą najechała na tył renault. Na szczęście okazało się, że nikt nie odniósł poważniejszych obrażeń i zdarzenie zostało zakwalifikowane jako kolizja. Wkrótce powinny zakończyć się też utrudnienia.
Chwilę wcześniej doszło do zdarzenia na Al. Legionów, którego dokładny przebieg wyjaśnia policja. Ono również zostało zakwalifikowane jako kolizja. Oznacza to, że nikt nie odniósł poważniejszych obrażeń.
To kolejne kraksy na terenie Łomży i powiatu. Dziś rano w okolicach miejscowości Chomentowo kierowca suzuki wypadł z drogi i wjechał do rowu. Do porannej kolizji doszło również w Piątnicy na ul. Czarnockiej. Tam uszkodzony został słup.
Dodajmy, że synoptycy IMGW wydali dla Łomży i regionu ostrzeżenie II stopnia. Prognozowany jest silny wiatr.