Reklama

Kolizje na ulicach. Policja apeluje o ostrożność [FOTO]

13/07/2015 13:22

Do dwóch kolizji na ulicach miasta doszło dzisiaj z powodu nieostrożności lub braku koncentracji kierowców. W jednym przypadku miało miejsce zderzenie boczne, w drugim najechanie na tył poprzedzającego pojazdu. Policja apeluje do kierowców o zachowanie ostrożności podczas jazdy.

Około godz. 13.35 na skrzyżowaniu Al. Piłsudskiego z Szosą Zambrowską doszło do zderzenia hondy z mercedesem. Kierujący hondą najechał na tył jadącego przed nim mercedesa, w wyniku czego uszkodzeniu uległy oba pojazdy. Jak ustalili policjanci, do kolizji doszło na skutek niedostosowania prędkości przez kierowcę hondy do warunków panujących na drodze.

Mniej więcej w tym samym czasie, na ulicy Sikorskiego, miało miejsce zderzenie boczne toyoty z citroenem, do którego doszło na skutek nieostrożnej zmiany pasa ruchu.

Reklama

W obu przypadkach nikomu nic się nie stało, a sprawcy zostali ukarani mandatami. Policja apeluje do kierowców o ostrożną jazdę, utrzymywanie bezpiecznych odstępów i zwracanie uwagi na inne pojazdy podczas wykonywania manewrów.

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości