Reklama

Koło oderwało się od naczepy tira. Kierowca był pijany

19/01/2023 13:10

Obywatel Serbii spowodował kolizję trzech samochodów. Koło oderwało się od naczepy pojazdu, który prowadził. Przy okazji wyszło na jaw, że mężczyzna jest pijany.

W środę (18.01) późnym wieczorem doszło do kolizji na drodze krajowej nr 61 w pobliżu miejscowości Górki Sypniewo.

- Ze zgłoszenia wynikało, że zderzyły się tam trzy pojazdy. Na miejscu policjanci ustalili, że przyczyną zaistniałej sytuacji było oderwanie się koła z naczepy tira. Koło uderzyło w jadące mitsubishi, a jadący za nim lexus uszkodził przednią oponę najeżdżając na odłamki tarczy hamulcowej. Na szczęście nikomu nic się nie stało. W trakcie rozmowy z uczestnikami, policjanci wyczuli silną woń alkoholu od kierowcy iveco - relacjonuje Komenda Miejska Policji w Łomży.

Reklama

Badanie alkomatem obywatela Serbii wykazało ponad 1,2 promila alkoholu w organizmie. Mężczyzna od razu stracił prawo jazdy. 56-latek noc spędził w policyjnym areszcie. Dziś usłyszy zarzut jazdy w stanie nietrzeźwości, za co zgodnie z kodeksem karnym grozi do 2 lat pozbawienia wolności. Mężczyzna odpowie też za spowodowanie kolizji.

Źródło: KMP Łomża

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości