Duety uczniów Państwowej Szkoły Muzycznej I i II stopnia w Łomży będą wykonawcami Koncertu Duetów, jaki odbędzie się już jutro (w poniedziałek 9 marca) w Muzeum Diecezjalnym w Łomży. W programie koncertu znalazła się muzyka różnych kompozytorów.
9 marca 2015 r. o godzinie 17:00 w sali Muzeum Diecezjalnego w Łomży na ulicy Giełczyńskiej 20a odbędzie się koncert, którego głównymi (i jedynymi) wykonawcami będą duety uczniów PSM I i II stopnia w Łomży. W programie muzyka różnych kompozytorów. Przeważać będą wykonawcy grający na skrzypcach, ale usłyszymy również altówkę, gitarę, klarnet, wiolonczelę i akordeon. Wstęp wolny.