Reklama

Koniec sezonu na Białym Orliku. Ruszają prace związane z demontażem lodowiska

29/01/2021 15:37

Od poniedziałku 1 lutego ruszają prace związane z demontażem lodowiska "Biały Orlik" przy ulicy Katyńskiej - informuje Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Łomży.

Lodowisko przy ul. Katyńskiej funkcjonowało od 10 grudnia 2020 roku.

"Pomimo pandemii lodowisko cieszyło się zainteresowaniem amatorów ślizgania się na lodzie. Przy zachowaniu wszelkich standardów sanitarnych dorośli i dzieci mieli możliwość skorzystania z rekreacji ruchowej na świeżym powietrzu. Jak co roku wypożyczalnia dysponowała pingwinkami do nauki jazdy dla najmłodszych, łyżwami oraz sprzętem do ostrzenia łyżew" - przekazuje MOSiR.

W związku z wprowadzonymi przez rząd obostrzeniami, w styczniu "Biały Orlik" dostępny był wyłącznie dla klubów i stowarzyszeń prowadzonych przez polskie związki sportowe. Znaczna część klubów działających na terenie Łomży i okolic skorzystała z tej możliwości. Z danych przekazanych przez Ośrodek wynika, że W okresie od 10 grudnia do 29 stycznia „Biały Orlik” gościł 5373 sympatyków jazdy na łyżwach.

Reklama

1 lutego ruszają prace związane z demontażem lodowiska. W dalszej kolejności MOSiR będzie przygotowywał Orlik do sezonu wiosennego.

fot. MOSiR

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości