Reklama

Koniec sezonu na lodowisku

06/03/2020 08:33

To już koniec zimowego ślizgania się na lodowisku przy ul. Katyńskiej. Teraz prowadzone będą prace związane z demontażem lodowiska i przygotowaniem boiska Orlik do sezonu wiosennego.

W okresie od 10 grudnia do 28 lutego z obiektu Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Łomży przy ulicy Katyńskiej skorzystało 13 609 osób. Szczególnym zainteresowaniem najmłodszych klientów cieszyły się  pingwinki do nauki jazdy na lodzie, które wypożyczono 1150 razy. MOSiR 9250 razy zapewnił łyżwy dla osób, które nie posiadały własnych.

- Wszystkim sympatykom ślizgania się na lodowisku serdecznie dziękujemy i zapraszamy ponownie pod koniec 2020 roku. W chwili obecnej prowadzone będą prace związane z demontażem lodowiska i przygotowaniem boiska Orlik do sezonu wiosennego, za którym już wszyscy zdążyliśmy zatęsknić - przekazuje MOSiR.

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości