Reklama

Kopczewski opuszcza ŁKS

02/10/2012 10:34

Sławomir Kopczewski nie jest już trenerem Łomżyńskiego Klubu Sportowego 1926 Łomża. Dziś rano Kopczewski podpisał umowę do końca czerwca 2013 z GKS-em Bełchatów, gdzie będzie pracował jako asystent Jana Złomańczuka, który wczoraj przejął prowadzenie "brunatnych". W najbliższym i być może jeszcze kolejnym spotkaniu drużynę ŁKS-u poprowadzi Marcin Mroczkowski ale zarząd łomżyńskiego klubu już rozgląda się za nowym szkoleniowcem.

Odejście trenera Kopczewskiego było możliwe na mocy klauzuli, jaka zawarta była w umowie pomiędzy szkoleniowcem a klubem. Zapis ten przewidywał możliwość rozwiązania kontraktu bez żadnych konsekwencji w przypadku, jeśli trener otrzyma propozycję pracy w klubie z ekstraklasy lub I ligi. Tak właśnie się stało i białostocki szkoleniowiec po krótkiej przygodzie w Łomży rozpoczyna pracę w Bełchatowie.

- Nasz klub od pewnego czasu ma dobre kontakty z GKS-em Bełchatów. W drużynie GKS-u grali nasi byli i obecni zawodnicy jak Rafał Boguski czy Marcin Truszkowski. Dzięki temu nasz zespół mógł też rozegrać przed obecnym sezonem sparing z drużyną występującą w ekstraklasie - podaje Rafał Panuś z zarządu klubu. Życzymy trenerowi Kopczewskiemu samych sukcesów i dziękujemy za dotychczasową wpółpracę - dodaje Panuś.

Reklama

"Sławomir Kopczewski odbywa obecnie kurs na licencję UEFA Pro. Wcześniej w roli pierwszego trenera prowadził m.in. Ruch Wysokie Mazowieckie, ŁKS Łomża, Sokół Sokółka i drużynę Jagiellonii Białystok U-21 (MESA). Ostatnio po raz drugi w karierze pełnił funkcję "pierwszego" ponownie w łożmyńskim klubie, z którym PGE GKS Bełchatów rozegrał letni sparing. Sławoimr Kopczewski ma na koncie także liczne staże w klubach T-Mobile Ekstraklasy, w tym w Bełchatowie, Wiśle Kraków i Legii Warszawa." - czytamy na oficjalnej stronie internetowej GKS-u Bełchatów, gdzie prezentowany jest nowy nabytek kadry szkoleniowej "brunatnych".

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości