Reklama

Korki na ul. Zawadzkiej- uważaj na barierki

25/05/2011 04:30

Po ul. Zawadzkej nareszcie będzie się jeździło lepiej. Od wczoraj trwają prace przy remoncie nawierzchni.

Asfalt na ul. Zawadzkiej po zimie został w fatalnym stanie. Co kilka metrów kierowcy napotykali dziury i nierówności.

Najgorsze fragmenty drogi będą jednak poprawione. Od wczoraj drogowcy pracują nad wyrównaniem ulicy. Na razie nowy asfalt pokrył drogę na wysokości skrzyżowania z ulicą Ks. Anny.

Tam też stanęły barierki ograniczające ruch pojazdów. W godzinach porannego i popołudniowego szczytu trzeba więc przygotować się na korki, które tworzą się na pasach niezablokowanych barierkami.

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości