Reklama

Korytkowska przygotowuje się do Mistrzostw. Miasto chce dołożyć do treningów.

27/07/2011 12:42

10 tys. złotych ma zamiar przeznaczyć prezydent Łomży Mieczysław Czerniawski na przygotowanie Justyny Korytkowskiej do startu na Mistrzostwach Świata 2011 lub Uniwersjadzie przygotowanej przez Międzynarodową Federację Sportu Akademickiego.

Wniosek o dofinansowanie zgrupowania, na którym Justyna Korytkowska przygotuje się do startu w mistrzostwach, wpłynął od Ludowego Łomżyńskiego Klubu Sportowego "Prefbet Śniadowo", który reprezentuje zawodniczka.

Zgrupowanie wysokogórskie i przygotowanie do startu trwa w St. Moriz w Szwajcarii od 19 lipca do 10 sierpnia. Dzięki treningom na zgrupowaniu, Korytkowska będzie mogła wziąć udział w Mistrzostwach Świata 2011 lub Uniwersjadzie, także o zasięgu międzynarodowym.

Miasto do przygotowań zawodczniczki chce dołożyć 10 tys. zł. Zanim to jednak nastąpi, każdy mieszkaniec może wyrazić swoją opinię na ten temat. Uwagi, do końca tygodnia, można zgłaszać osobiście w Urzędzie Miasta lub elektronicznie, wysyłając e-maila na adres ratusz@um.lomza.pl.

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości