Reklama

Koszmarny wypadek w Elżbiecinie [VIDEO i FOTO]

11/11/2024 14:30

Dziś po godzinie 13 na drodze krajowej nr 64 w miejscowości Elżbiecin doszło do poważnego wypadku. Kierowca samochodu osobowego, jadący od strony Wizny, prawdopodobnie nie zauważył oznaczeń informujących o pracach drogowych przy nowym odcinku trasy. Jego pojazd, jadąc z dużą prędkością, z impetem uderzył w przydrożne drzewo.

Strażacy przez kilkanaście minut, za pomocą specjalistycznych narzędzi hydraulicznych, uwalniali zakleszczonego w pojeździe mężczyznę. Kierowca, około 50-letni mężczyzna, podróżował fordem samotnie. Został przetransportowany do szpitala z poważnymi obrażeniami, w tym złamaniami kończyn.

Obecnie na tym odcinku drogi mogą wystąpić drobne utrudnienia w ruchu. Policja prowadzi czynności wyjaśniające okoliczności zdarzenia. Okazało się, że kierowca był nietrzeźwy!

Źródło i opracowanie własne Aktualizacja: 11/11/2024 14:57
Reklama

Najnowsze rolki



Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości