Dziś po godzinie 13 na drodze krajowej nr 64 w miejscowości Elżbiecin doszło do poważnego wypadku. Kierowca samochodu osobowego, jadący od strony Wizny, prawdopodobnie nie zauważył oznaczeń informujących o pracach drogowych przy nowym odcinku trasy. Jego pojazd, jadąc z dużą prędkością, z impetem uderzył w przydrożne drzewo.
Strażacy przez kilkanaście minut, za pomocą specjalistycznych narzędzi hydraulicznych, uwalniali zakleszczonego w pojeździe mężczyznę. Kierowca, około 50-letni mężczyzna, podróżował fordem samotnie. Został przetransportowany do szpitala z poważnymi obrażeniami, w tym złamaniami kończyn.
Obecnie na tym odcinku drogi mogą wystąpić drobne utrudnienia w ruchu. Policja prowadzi czynności wyjaśniające okoliczności zdarzenia. Okazało się, że kierowca był nietrzeźwy!