Reklama

Koszykarki Piotrowskich najlepsze!

Zawodniczki UKS-u 4 Łomża nie mają zamiaru się zatrzymywać.

Podopieczne Marcina i Michała Piotrowskich wybrały się na towarzyski turniej do Białegostoku. Wygrały! Łomżanki pokonały 48:45 SP 19 Białystok (MKS 18 Batory) oraz 67:35 IV LO Białystok.

UIKS 4 Łomża reprezentowały: Nikola Modzelewska, Nikola Baczewska, Maja Białomyzy, Wiktoria Dąbkowska, Wiktoria Kupis, Julia Kołakowska, Aleksandra Cwalina, Sandra Smaługa, Milena Kuliś, Amelia Zoń, Oliwia Kozłowska.

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości