Reklama

Koszykarki UKS 4 Łomża z brązowym medalem w Półfinale Młodzieżowych Mistrzostw Polski!

03/06/2021 08:48

Zawodniczki UKS 4 Łomża zaserwowały Łomży sporą dawkę sportowych emocji i pokazały, jak wygląda koszykówka na najwyższym poziomie.

Zawodniczki UKS 4 Łomża zaserwowały Łomży sporą dawkę sportowych emocji i pokazały, jak wygląda koszykówka na najwyższym poziomie.

W rozegranym w dniach 28-30 maja 2021 roku Półfinale Młodzieżowych Mistrzostw Polski zmierzyły się z zespołami z Krakowa, Sosnowca oraz Bydgoszczy i w ostatecznej klasyfikacji uplasowały się na trzecim miejscu. „Tu nie było silniejszych i słabszych zespołów. Na tym poziomie rozgrywek grają tylko najlepsi” – komentuje trener i prezes klubu Marcin Piotrowski. Koszykarki z UKS 4 Łomża znajdują się w gronie 16 najlepszych drużyn w Polsce!

Reklama

Dziewczęta reprezentujące UKS 4 Łomża zdobyły również wiele wyróżnień indywidualnych i zostały uhonorowane następującymi statuetkami:

Anna Rutkowska - Pierwsza Piątka Turnieju

Maja Bartoszewicz - Najlepsza Zawodniczka Meczu, Nagroda Radnego Miasta Łomża Artura Nadolnego

Michalina Kalinowska - Wyróżnienie Trenera

Zofia Ruszkiewicz  - Nagroda Radnego Miasta Łomża Andrzeja Grzymały

Oliwia Cwalina - Nagroda Radnego Miasta Łomża Pana Andrzeja Wojtkowskiego

Pola Balewska - Nagroda Dyrektora Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Łomży

Reklama

Julia Klemienia - Nagroda  Dyrektora Zespołu Szkoły Technicznych i Ogólnokształcących nr w Łomży Pana Artura Ciborowskiego

Patronem honorowym  PÓŁFINAŁU MŁODZIEŻOWYCH MISTRZOSTW POLSKI był Prezydent Miasta Łomża Pan Mariusz Chrzanowski.

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości