Zawodniczki UKS 4 Łomża zaserwowały Łomży sporą dawkę sportowych emocji i pokazały, jak wygląda koszykówka na najwyższym poziomie.
Zawodniczki UKS 4 Łomża zaserwowały Łomży sporą dawkę sportowych emocji i pokazały, jak wygląda koszykówka na najwyższym poziomie.
W rozegranym w dniach 28-30 maja 2021 roku Półfinale Młodzieżowych Mistrzostw Polski zmierzyły się z zespołami z Krakowa, Sosnowca oraz Bydgoszczy i w ostatecznej klasyfikacji uplasowały się na trzecim miejscu. „Tu nie było silniejszych i słabszych zespołów. Na tym poziomie rozgrywek grają tylko najlepsi” – komentuje trener i prezes klubu Marcin Piotrowski. Koszykarki z UKS 4 Łomża znajdują się w gronie 16 najlepszych drużyn w Polsce!
Dziewczęta reprezentujące UKS 4 Łomża zdobyły również wiele wyróżnień indywidualnych i zostały uhonorowane następującymi statuetkami:
Anna Rutkowska - Pierwsza Piątka Turnieju
Maja Bartoszewicz - Najlepsza Zawodniczka Meczu, Nagroda Radnego Miasta Łomża Artura Nadolnego
Michalina Kalinowska - Wyróżnienie Trenera
Zofia Ruszkiewicz - Nagroda Radnego Miasta Łomża Andrzeja Grzymały
Oliwia Cwalina - Nagroda Radnego Miasta Łomża Pana Andrzeja Wojtkowskiego
Pola Balewska - Nagroda Dyrektora Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Łomży
Julia Klemienia - Nagroda Dyrektora Zespołu Szkoły Technicznych i Ogólnokształcących nr w Łomży Pana Artura Ciborowskiego
Patronem honorowym PÓŁFINAŁU MŁODZIEŻOWYCH MISTRZOSTW POLSKI był Prezydent Miasta Łomża Pan Mariusz Chrzanowski.