Reklama

Koszykarki UKS-u 4 Łomża na podium! Dardzińska i Kowalska z wyróżnieniami?

08/11/2025 20:01

Koszykarki UKS 4 Łomża zajęły trzecie miejsce w Ogólnopolskim Turnieju Koszykówki Gołków CUP, który odbył się w Piasecznie. Zawody były okazją do zmierzenia się z mocnymi drużynami z całego kraju oraz cennym sprawdzianem przed startem sezonu ligowego.

- Mimo że nie udało nam się dzisiaj zająć pierwszego miejsca, jestem zadowolony z postawy swoich zawodniczek w każdym z trzech spotkań. Zagraliśmy trzy wyrównane mecze z mocnymi zespołami. Turniej w Piasecznie był doskonałym sprawdzianem przed startem ligi, którą zaczynamy już 18 listopada meczem z Żubrami Białystok - komentuje trener Piotrowski.

Wyniki zespołu UKS 4 Łomża:
UKS 4 Łomża – AZS UMCS Lublin 48:51
UKS 4 Łomża – MUKS Piaseczno 40:52
UKS 4 Łomża – Kusy Łomianki 63:20

Indywidualne wyróżnienia
Najlepsza piątka turnieju:
Alicja Dardzińska
Najlepsza zawodniczka w drużynie: Kamila Kowalska

Reklama

W składzie zespołu z Łomży znalazły się: Sandra Smaługa, Wiktoria Dąbkowska, Amelia Zoń, Milena Kuliś, Zofia Szpak, Alicja Dardzińska, Maja Białomyzy, Laura Nikonowicz i Kamila Kowalska. Drużynę prowadzi trener Michał Piotrowski.

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości