Reklama

Koszykarki z SP4 awansowały do Półfinału Województwa w Koszykówce Dziewcząt! [FOTO]

05/12/2020 15:10

4 grudnia, dziewczęta ze Szkoły Podstawowej nr 4 im. Generała Władysława Andersa w Łomży rozegrały dwa mecze w Wysokiem Mazowieckiem.

Był to Finał Grupy Zachodniej w Koszykówce Dziewcząt. Wygrały obydwa mecze. Pokonały drużynę ze Szkoły Podstawowej nr 3 w Zambrowie 45:19. Zwyciężyły również z drużyną ze Szkoły Podstawowej nr 2 im. Mikołaja Kopernika w Wysokiem Mazowieckiem. Dzięki wygranej z Zambrowem, koszykarki awansują do Półfinału Województwa.

Skład drużyny:

  1. Oliwia Łada
  2. Zofia Cichocka
  3. Marta Dobrowolska
  4. Maja Klimaszewska
  5. Amelia Klimaszewska
  6. Aleksandra Lusa
  7. Lena Powichrowska
  8. Aleksandra Modzelewska
Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości