Reklama

Koszykarki z UKS 4 Łomża ponownie na Mistrzostwach Polski

20/04/2022 13:17

Kolejny spektakularny sukces koszykarek z UKS 4 Łomża. Drużyna dziewcząt  z rocznika 2009 i młodsze po raz kolejny już wywalczyła awans do Ćwierćfinału Młodzieżowych Mistrzostw Polski w koszykówce dziewcząt. Żeby dojść do  rozgrywek na tak wysokim szczeblu mistrzowska drużyna musiała rozegrać 15 spotkań w Lidze Mazowieckiej. 

Młodzieżowe Mistrzostwa Polski w koszykówce dziewcząt w tym roku rozegrane będą w dniach 22-24.04.2021 r. w Pabianicach. Dziewczęta zmierzą się z zespołami z Pabianic, Warszawy i Wrocławia. Transmisję na żywo ze spotkań będzie można oglądać na kanale Youtube PZKosz.

SZCZEGÓŁOWY HARMONOGRAM ROZGRYWEK:

22.04.2022 r. piątek: 

13.30 odprawa techniczna w hali 

15:00 PTK A&D Pabianice – UKS 4 Łomża 

17:15 UKS 4 Ursus/La Basket Warszawa - MKS MOS Deichmann Wrocław 

23.04.2022 r. sobota

14:00 PTK – La Basket

16.15 UKS 4 – MKS MOS 

Reklama

23.04.2022 r. niedziela 

10.00 MKS MOS – PTK godz. 

12.15 La Basket - UKS 4 godz. 13.45 zakończenie turnieju wręczenia nagród, statuetek, pucharów i upominków

Uczniowski Klub Sportowy 4 Łomża brał udział w Młodzieżowych Mistrzostwach Polski w 2021 r.  W Ćwierćfinale zawodniczki z Łomży uplasowały się na I miejscu, w Półfinale Młodzieżowych Mistrzostw zdobyły brązowy medal.

 

Tekst: Agnieszka Faryna

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości