Drugi mecz i druga wygrana UKS-u Łomża podczas Ogólnopolskiego Turnieju Koszykówki.
Żaczki prowadzone przez Marcina Piotrowskiego i Aleksandrę Olszewską rozpoczęły zmagania w Bydgoszczy od zwycięstwa 105:9 z UKS-em Bryza Kolbudy. W drugim starciu nie dały szans KSKK-owi Koszalin. Nasze triumfowały 74:25.
- Dziewczęta wygrały mecz z drużyną, która miała dużo lepsze predyspozycje fizyczne. Gro naszych zawodniczek była dużo niższa, ale triumfowaliśmy skutecznością, walecznością i zaangażowaniem. Jestem ogromnie dumny z moich koszykarek. Nie wystraszyły się mocniejszy fizycznie przeciwniczek. Odpoczywamy i szykujemy się na dwa sobotnie starcia - mówi szkoleniowiec.