O puchar dyrektora Zespołu Szkół Mechanicznych i Ogólnokształcących zagrają w sobotę drużyny koszykarskie z czterech łomżyńskich szkół średnich.
Pierwszy mecz- między łomżyńskim mechaniakiem, a drużyną z I Liceum Ogólnokształcącego, rozpocznie się o godz. 9.30. II LO zmierzy się z Zespołem Szkół Ekonomicznych i Ogólnokształcących o godz. 10.45.
W ramach turnieju koszykówki przewidziano także konkurs rzutów za 3 punkty i rzutów wolnych.
Mecz finałowy zostanie rozegrany o godz. 14.00.
Najlepsza drużyna otrzyma puchar dyrektora ZSMIO w Łomży. Dla zawodników przewidziano też dyplomy i medale pamiątkowe.
Turniej koszykówki odbędzie się w sobotę w sali gimnastycznej Zespołu Szkół Mechanicznych. Początek o godz. 9.00.