Reklama

Koszykarze zagrają o puchar

04/11/2011 08:16

O puchar dyrektora Zespołu Szkół Mechanicznych i Ogólnokształcących zagrają w sobotę drużyny koszykarskie z czterech łomżyńskich szkół średnich.

Pierwszy mecz- między łomżyńskim mechaniakiem, a drużyną z I Liceum Ogólnokształcącego, rozpocznie się o godz. 9.30. II LO zmierzy się z Zespołem Szkół Ekonomicznych i Ogólnokształcących o godz. 10.45.

W ramach turnieju koszykówki przewidziano także konkurs rzutów za 3 punkty i rzutów wolnych.

Mecz finałowy zostanie rozegrany o godz. 14.00.

Najlepsza drużyna otrzyma puchar dyrektora ZSMIO w Łomży. Dla zawodników przewidziano też dyplomy i medale pamiątkowe.

Turniej koszykówki odbędzie się w sobotę w sali gimnastycznej Zespołu Szkół Mechanicznych. Początek o godz. 9.00.

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości