Reklama

Kradli kawę, alkohol i… pieluchy!

17/03/2023 12:11

Policjanci z KMP w Łomży zatrzymali 29-latka, który podejrzewany jest o kradzieże w sklepach w Łomży, Kolnie i Stawiskach. Mężczyzna nie działał sam, jednak "zatrzymanie jego wspólników to już tylko kwestia czasu".

- W środę łomżyńscy policjanci otrzymali zgłoszenie od pracownika ochrony o kradzieży alkoholu, artykułów spożywczych i przemysłowych. Do tych zdarzeń dochodziło w ostatnich tygodniach w Łomży, Kolnie i w Stawiskach. Ze zgłoszenia wynikało, że trzech mężczyzn wchodziło do sklepów, a następnie wychodziło z nich z pełnym wózkiem, nie płacąc za produkty. Mężczyźni najczęściej kradli drogie alkohole, pieluchy, słodycze oraz kawy. Wartość strat oszacowano na blisko 4500 złotych - relacjonuje łomżyńska policja.

Policjanci szybko ustalili podejrzanych dzięki zapisom z monitoringu.

Reklama

- Jeszcze tego samego dnia zapukali do drzwi mieszkania jednego z podejrzanych. 29-latek nie krył zdziwienia, gdy kryminalni na jego ręce założyli kajdanki. Mężczyzna trafił do policyjnego aresztu, a następnego dnia usłyszał zarzuty kradzieży.

Policjanci podkreślają, że zatrzymanie jego ,,wspólników” to kwestia czasu. Za kradzież grozi do 5 lat pozbawienia wolności. 

zdj. KMP w Łomży

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości