Reklama

Kradzież kabli z remontowanej drogi

16/02/2023 09:55

Złodzieje buszowali przy przebudowywanej drodze na odcinku Wizna-Jedwabne. Zabrali kable sieci energetycznej.

Energetycy prowadzą prace na odcinku przebudowywanej drogi Wizna-Jedwabne. Dzisiaj rano łomżyńska policja została powiadomiona, że w środę (15.02) wieczorem doszło tam do kradzieży kabli. Straty to nie mniej niż 2,5 tys. zł. Mundurowi cały czas są na miejscu zdarzenia. 

zdjęcie ilustracyjne

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości