Złodzieje buszowali przy przebudowywanej drodze na odcinku Wizna-Jedwabne. Zabrali kable sieci energetycznej.
Energetycy prowadzą prace na odcinku przebudowywanej drogi Wizna-Jedwabne. Dzisiaj rano łomżyńska policja została powiadomiona, że w środę (15.02) wieczorem doszło tam do kradzieży kabli. Straty to nie mniej niż 2,5 tys. zł. Mundurowi cały czas są na miejscu zdarzenia.
zdjęcie ilustracyjne