Reklama

Łomża: Kradzież, której nie było

21/01/2023 10:00

​​​​​​​Policjanci z Łomży zostali w czwartek (19.01) powiadomieni o kradzieży samochodu osobowego. Sprawa na szczęście szybko się wyjaśniła. Kobieta po prostu zapomniała, gdzie zaparkowała swoje auto.

Zgłoszenie dotyczące kradzieży samochodu łomżyńscy policjanci otrzymali w czwartek po południu. Z jednego z parkingów zniknąć miała toyota yaris. Czy doszło do kolejnej już kradzieży pojazdu w naszym mieście?

Okazuje się, że nie. Finał tej sprawy jest szczęśliwy. W trakcie sprawdzania terenu kobieta przypomniała sobie, że samochód… zaparkowała w innym miejscu. 

Ta interwencja potwierdza, że pamięć bywa zawodna, dlatego warto baczniej zwracać uwagę, gdzie zostawiamy swoje auto. W ten sposób zaoszczędzimy sobie niepotrzebnych nerwów, nie wywołamy też niepotrzebnych działań funkcjonariuszy policji. 

Reklama

PS: Wierzymy, że zgłaszająca będzie kiedyś wspominała całą sytuację ze śmiechem.

 

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości