Reklama

Kradzież samochodu przy Kasztelańskiej

13/01/2023 10:25

71-latek powiadomił policjantów, że złodzieje ukradli należącą do niego toyotę avensis. Do zdarzenia doszło przy ul. Kasztelańskiej w Łomży. Pojazd - zdaniem właściciela - warty jest 20 tys. zł.

W Łomży przy ul. Kasztelańskiej doszło do kradzieży samochodu. Właściciel zaparkował swoje auto we wspomnianym miejscu w czwartek (12.01) o godz. 15:30. Następnego dnia zauważył, że auta nie ma i o 7:45 powiadomił o wszystkim policję.

Złodzieje połasili się na toyotę avensis z 2007 r. 71-latek oszacował straty na 20 tys. zł.

Trwają poszukiwania pojazdu. 

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości