Reklama

Kraksa na DK61

11/12/2020 13:32

Dwa samochody zderzyły się dziś przed południem na trasie Łomża - Ostrołęka. Do zderzenia audi a3 i forda rangera doszło w rejonie miejscowości Gałkówka.

Całość zakwalifikowano jako kolizję, co oznacza, że nikomu nie stało się nic poważnego. Obecnie w miejscu zdarzenia nie występują już utrudnienia w ruchu.  

Przypomnijmy, że synoptycy IMGW wydali dziś ostrzeżenie I stopnia przed marznącymi opadami. Na drogach naszego regionu może być niebezpiecznie. Więcej:

fot. OSP Miastkowo

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości