Dwa samochody zderzyły się dziś przed południem na trasie Łomża - Ostrołęka. Do zderzenia audi a3 i forda rangera doszło w rejonie miejscowości Gałkówka.
Całość zakwalifikowano jako kolizję, co oznacza, że nikomu nie stało się nic poważnego. Obecnie w miejscu zdarzenia nie występują już utrudnienia w ruchu.
Przypomnijmy, że synoptycy IMGW wydali dziś ostrzeżenie I stopnia przed marznącymi opadami. Na drogach naszego regionu może być niebezpiecznie. Więcej:
fot. OSP Miastkowo