Trzy pojazdy uczestniczyły w zderzeniu do którego doszło dzisiaj rano na skrzyżowaniu ulic Zawadzkiej i Przykoszarowej.
W porannym zdarzeniu na skrzyżowaniu zlokalizowanym w obrębie nowego odcinka ul. Zawadzkiej brały udział aż trzy pojazdy: ford, land rover oraz peugeot. Na miejsce udały się wszystkie służby ratownicze. Strażacy musieli uporać się z płynami, które wyciekły na jezdnię.
Wstępne ustalenia policji wskazują na to, że sprawca wymusił pierwszeństwo i wjechał w dwa prawidłowo jadące samochody. Policja podaje też, że jest to kolizja i nic nikomu się nie stało.
Na miejscu nie występują już utrudnienia w ruchu.