Reklama

Krzysztof Bosak spotka się z mieszkańcami Łomży

03/10/2023 13:15
PAŹ05

Park Przemysłowy Łomża godz: 18:00

"Jedynka" Konfederacji w naszym okręgu przyjedzie do Łomży. Ubiegający się o reelekcję poseł w czwartek spotka się z mieszkańcami naszego miasta.

Krzysztof Bosak  jest współzałożycielem i jednym z liderów Konfederacji. W ostatnich wyborach parlamentarnych uzyskał mandat posła kandydując w okręgu świętokrzyskim. Tym razem Bosak startuje z województwa podlaskiego. 

"Uwaga Łomża! Już w czwartek będę u Was na spotkaniu otwartym  Zapraszam serdecznie! Poznaj program Konfederacja, weź udział w dyskusji i odbierz materiały wyborcze" - zapowiada Krzysztof Bosak.

Spotkanie z kandydatem odbędzie się 5.10 w Parku Przemysłowym w Łomży. Start o godz. 18:00

Reklama

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości