"Jedynka" Konfederacji w naszym okręgu przyjedzie do Łomży. Ubiegający się o reelekcję poseł w czwartek spotka się z mieszkańcami naszego miasta.
Krzysztof Bosak jest współzałożycielem i jednym z liderów Konfederacji. W ostatnich wyborach parlamentarnych uzyskał mandat posła kandydując w okręgu świętokrzyskim. Tym razem Bosak startuje z województwa podlaskiego.
"Uwaga Łomża! Już w czwartek będę u Was na spotkaniu otwartym Zapraszam serdecznie! Poznaj program Konfederacja, weź udział w dyskusji i odbierz materiały wyborcze" - zapowiada Krzysztof Bosak.
Spotkanie z kandydatem odbędzie się 5.10 w Parku Przemysłowym w Łomży. Start o godz. 18:00