Reklama

KS Śniadowo powalczy w Wasilkowie

14/03/2026 16:06

O godz. 16:30 pierwszy gwizdek spotkania KS-u na wyjeździe.

Podopieczni Marcina Makowskiego zagrają z MOSP-em Białystok. W pierwszym starciu nasi wygrali 4:1. KS idealnie rozegrał końcówkę pierwszej połowy. W 44 minucie do siatki trafił Michał Tarnowski, a po chwili podwyższył Hubert Cendrowski.

Tuż po zmianie stron na 3:0 trafił Sebastian Kadłubowski, zaś w 86 minucie kropkę nad "i" postawił Jakub Piasecki, który pojawił się na boisku na ostatni kwadrans. Goście zdołali zmniejszyć straty po strzale w końcówce Ksawiera Żukowskiego.

Po pierwszej części sezonu KS Śniadowo jest 12. w tabeli IV ligi. Ekipa z Białegostoku zamyka stawkę.

Reklama

Trzymamy kciuki!

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości