Reklama

Kulturalni i gracze KS-u Biel jadą do Ełku. Cendrowski: Ma być dobra zabawa i radość z gry

Przed dwoma zespołami występującymi w Miejskiej Lidze Piłki Nożnej w Łomży duże wyzwanie. Kulturalni Łomża oraz KS Biel Jeziorko zagrają w Mistrzostwach Polski Północno - Wschodniej Szóstek 2024.

- Plan na turniej jest taki, żeby była dobra zabawa i radość z gry. A co wyjdzie to zobaczymy. Nie zagramy w pełnym składzie. Nie mamy paru zawodników, jak i również nie mamy żadnego zawodnika zrzeszonego. Mamy nadzieję, że uda nam się wyjść z grupy, która jest mocna i na pewno będzie ciężko, ale jedziemy dobrze nastawieni - mówi Hubert Cendrowski, założyciel i prezes Kulturalnych Łomża.

GRUPY MISTRZOSTW
GRUPA A

Kulturalni Łomża. Nelbud Ełk, Dobroplast Zambrów, 14. PPPANC Decco Suwałki, Sok Drwala Ełk, Amsterdam Suwałki.
GRUPA B
KS Biel Jeziorko, Pablo Barber Drygały, Masuria Travel Ełk, Skupski Team Sejny, Dar-Tech Ełk, International Węgorzewo.
 

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości