Łomżyńscy policjanci w mieszkaniu 42-latka znaleźli skradzionego laptopa wartego blisko 1700 złotych. Teraz mężczyzna za swoje postępowanie odpowie przed sądem.
Wczoraj łomżyńscy policjanci zatrzymali 42-latka, u którego w mieszkaniu znaleźli skradzionego kilka dni wcześniej wartego blisko 1700 złotych laptopa. Okazało się, że mężczyzna komputer kupił po bardzo okazyjnej cenie. Odzyskany laptop wrócił do właściciela. Natomiast paser przyznał się do zarzucanego mu czynu i dobrowolnie poddał się karze.