Z bardzo dobrej strony zaprezentowały się zawodniczki Fortów Piątnica i Młodzieżowego ŁKS-u Łomża podczas meczów makroregionalnego Turnieju Kadr Wojewódzkich Dziewcząt U-13.
Lena Kwiatkowska i Marta Zakrzewska (obie Forty) oraz Oliwia Szczęsna, Amelia Suchocka i Zuzanna Kamińska zagrały w kadrze Podlaskiego Związku Piłki Nożnej. W Redzie nasze wygrały 3:0 z Kujawsko-Pomorskim ZPN. Dwukrotnie na listę strzelczyń wpisała się Kwiatkowska.
W meczu zremisowanym 3:3 Kwiatkowska ponownie trafiła dwa razy do siatki rywalek. W ostatnim boju nasze uległy zwyciężczyniom turnieju - Pomorskiemu ZPN aż 0:5.