Reklama

Leszek Sobociński został dyrektorem SP 10

15/02/2011 18:15

Leszek Sobociński został wybrany nowym dyrektorem Szkoły Podstawowej nr 10 w Łomży. Zdobył bezwzględną liczbę głosów.

- Po kilkugodzinnym posiedzeniu, komisja konkursowa  wskazała Prezydentowi Miasta Łomży jako kandydata na dyrekotra Szkoły Podstawowej nr 10 w Łomży Pana Leszka Sobocińskiego- informuje Łukasz Czech z Biura Prasowego łomżyńskiego ratusza.

W konkursie wzięły udział jeszcze trzy osoby: Maciej Roman Listowski, Andrzej Kiełczewski oraz Wiesława Łępicka. Sobociński zdobył jednak bezwzględną liczbę głosów już w pierwszym głosowaniu.

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości