Leszek Sobociński został wybrany nowym dyrektorem Szkoły Podstawowej nr 10 w Łomży. Zdobył bezwzględną liczbę głosów.
- Po kilkugodzinnym posiedzeniu, komisja konkursowa wskazała Prezydentowi Miasta Łomży jako kandydata na dyrekotra Szkoły Podstawowej nr 10 w Łomży Pana Leszka Sobocińskiego- informuje Łukasz Czech z Biura Prasowego łomżyńskiego ratusza.
W konkursie wzięły udział jeszcze trzy osoby: Maciej Roman Listowski, Andrzej Kiełczewski oraz Wiesława Łępicka. Sobociński zdobył jednak bezwzględną liczbę głosów już w pierwszym głosowaniu.