Reklama

Letnie kino plenerowe! Zobaczymy hit "Cicha noc"

02/05/2018 09:05

Plenerowe seanse filmowe sprawdziły się w naszym mieście i w tym roku również zostaną wprowadzone w życie. Miasto Łomża właśnie wystawiło zaproszenie do składania ofert na organizację i przeprowadzenie całej imprezy.

Zamawiający wymaga, aby emisje odbyły się w konkretnych terminach: 6, 15, 20, 27 lipca oraz 3, 10, 17, 24 sierpnia. To, w jakich godzinach i w jakim miejscu odbędzie się tych osiem seansów pozostaje do uzgodnienia z miastem.

Teren zostanie udostępniony nieodpłatnie. W gestii Wykonawcy pozostanie zapewnienie zestawu kinowego dla minimum 100 widzów, zorganizowanie leżaków dla publiczności, sprzątanie po zakończeniu pleneru a także przygotowanie kopii emisyjnych filmów i opłaty licencyjnej dla ZAiKS. Demontaż, kwestie transportu oraz obsługi w całości leży po stronie Wykonującego.

Reklama

W planach jest puszczenie klasyków pomieszanych z nowościami. A więc, nie zabraknie m.in. kultowego „Misia” Stanisława Barei oraz dzieła naszego łomżanina Piotra Domalewskiego - „Cichej nocy”.

Oferty wraz z kosztorysem i załącznikami należy składać do 15 maja w Punkcie Obsługi Mieszkańców Urzędu Miejskiego w Łomży lub drogą elektroniczną na adres r.borawski@um.lomza.pl wpisując w temacie „Letnie kino plenerowe 2018” - oferta.

 W ubiegłych edycjach filmy cieszyły się zainteresowaniem mieszkańców. Jak będzie w tym roku?

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości