Reklama

Lexusa ukradli, toyoty nie dali rady [NAGRANIE Z MONITORINGU]

05/03/2025 15:17

Mamy nagranie, na którym widać, jak złodzieje próbują ukraść samochód! Kamera monitoringu zarejestrowała dokładnie moment włamania do toyoty corolli na jednej z posesji w Konarzycach. Sprawcy dzisiejszej nocy dwukrotnie pojawili się na miejscu i przez kilka minut usiłowali uruchomić pojazd.

Zdarzenie miało miejsce na jednej z posesji przy ul. Łomżyńskiej w Konarzycach. Złodzieje pojawili się tam dwukrotnie – najpierw o godzinie 1:38, a następnie powrócili równo o 3:00. Po sforsowaniu drzwi pojazdu przez sześć minut próbowali uruchomić toyotę corollę. Wyrwali plastiki przy kierownicy, lecz mimo wysiłków nie udało im się uruchomić silnika. Ostatecznie, zrezygnowani, oddalili się z miejsca zdarzenia.

Cały incydent został zarejestrowany przez monitoring właściciela posesji.

Przypomnijmy, że tej samej nocy, na jednym z osiedli w Łomży, złodzieje dokonali skutecznej kradzieży samochodu marki Lexus z 2021 roku. Jego wartość szacowana jest na około 120 tys. zł.

Reklama

Nie wiadomo, czy oba zdarzenia są ze sobą powiązane i czy sprawcy to te same osoby.

Źródło i opracowanie własne Aktualizacja: 06/03/2025 12:08
Reklama

Najnowsze rolki



Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości