Prezydent Łomży Mariusz Chrzanowski wystosował do Minister Infrastruktury i Rozwoju Marii Wasiak list otwarty w sprawie doniesień o braku zabezpieczonych środków na realizację obwodnicy Łomży w ramach budowy trasy Via Baltica.
Prezydent będzie też zabiegał o spotkanie w tej sprawie z Panią Minister w sierpniu. Poniżej prezentujemy pełną treść listu.

