Reklama

List otwarty Prezydenta ws. budowy obwodnicy Łomży

31/07/2015 11:38

Prezydent Łomży Mariusz Chrzanowski wystosował do Minister Infrastruktury i Rozwoju Marii Wasiak list otwarty w sprawie doniesień o braku zabezpieczonych środków na realizację obwodnicy Łomży w ramach budowy trasy Via Baltica. 

Prezydent będzie też zabiegał o spotkanie w tej sprawie z Panią Minister w sierpniu. Poniżej prezentujemy pełną treść listu.

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości