W Łomży rusza Ćwierćfinał Mistrzostw Polski w Koszykówce Dziewcząt w kategorii młodziczka. W rozgrywkach wezmą udział najlepsze zespoły z Polski, które zwyciężyły w swoich strefach – wśród nich dziewczęta z UKS 4 Łomza. Spotkania odbędą się bez udziału publiczności, ale będą transmitowane NA ŻYWO.
14 maja o godz. 14:00 rozpocznie się mecz UKS 4 Łomża - WSTK Wschowa
