Około godziny 15:45 rozpocznie się konferencja działaczy z łomżyńskich klubów sportowych. Podczas spotkania poruszony zostanie temat dotacji na łomżyński sport, które pozostają kością niezgody w środowisku.
Informacja o przyznanych dotacjach na sport seniorów, dzieci i młodzieży pojawiła się na początku lutego i błyskawicznie wywołała szereg kontrowersji. Działacze mają dzisiaj poruszyć tę kwestię.