O godz. 17:00 rozpocznie się konferencja prasowa Platformy Obywatelskiej z udziałem marszałka Senatu Tomasza Grodzkiego, senator Alicji Chybickiej oraz poseł Marty Wcisło.
Konferencja odbędzie się w restauracji Retro. Zapraszamy do oglądania transmisji NA ŻYWO.
Po konferencji profesor Tomasz Grodzki spotka się z mieszkańcami Łomży.