W ten weekend w Łomży rozegrany został Półfinał Mistrzostw Polski w Koszykówce Dziewcząt w Kategorii Młodziczek. O awans do finału walczyły reprezentujące Uczniowski Klub Sportowy 4 Łomża. Patronat honorowy nad turniejem objął Prezydent Miasta Łomży Mariusz Chrzanowski.
Uroczyste zakończenie rozgrywek i dekoracja zawodników odbędzie się w niedzielę o godzinie 14.30. Organizatorem jest wydarzenia jest Uczniowski Klub Sportowy 4 Łomża, a współorganizatorami MOSiR Polski Związek Koszykówki i Szkoła Podstawowa nr 4 w Łomży.
Zapraszamy na transmisję LIVE.