W Łomży rozpoczął się dziś Półfinał Mistrzostw Polski w Koszykówce Dziewcząt w Kategorii Młodziczek. Zawodniczki będą rywalizowały w Hali Sportowej ZSTiO Nr 4.
O awans do finału walczą cztery drużyny: Uczniowski Klub Sportowy 4 Łomża, Zagłębie Sosnowiec, MUKS WSG Supravis Bydgoszcz, Wisła Canpack Kraków.
Rozgrywki można śledzić NA ŻYWO.
Zapraszamy wszystkich na godz. 17 na mecz UKS 4 Łomża - Wisła CanPack Kraków.
28 maja o godz. 14:30 rozpocznie się spotkanie Zagłębie Sosnowiec - MUKS WSG Supravis Bydgoszcz.
