Reklama

ŁKS - GKS. Wenger: Jesteśmy świadomi kryzysu

Przed zespołem z Łomży kolejny mecz o punkty. O godz. 15:30 podopieczni Marcina Płuski rozpoczną domowe spotkanie z GKS-em Wikielec.

Biało-czerwoni czekają już ponad miesiąc na zwycięstwo. Po triumfie z Jagiellonią II Białystok zaliczyli trzy porażki i dwa remisy. ŁKS spadł z pierwszego miejsca w tabeli na piątą pozycję.

- Jesteśmy świadomi kryzysu, który ostatnio nam towarzyszył, ale to już przeszłość. Zespół potrzebuje wsparcia, wiary szczególnie lokalnego społeczeństwa. Budujemy coś wspólnie od stycznia i nie możemy zejść z obranej drogi. Również nie jestem zadowolony ze swojej dyspozycji, bo przyzwyczaiłem wszystkich do tego, że obrona była znakiem rozpoznawalnym naszej drużyny. Głęboko wierzę w to, że dzisiaj wrócimy na drogę zwycięstw - mówi Kamil Wenger.

Reklama

Kapitan ŁKS-u przyznaje, że w ostatnim czasie odbyło się wiele rozmów. - W tygodniu szukaliśmy rozwiązań w różnych aspektach. Drużyna, sztab bardzo dobrze przepracowała mikrocykl i zrobiliśmy wszystko, aby w sobotę móc cieszyć się po końcowym gwizdku. Trzymajcie kciuki - dodaje 32-latek.

fot. Gosiewski Fotografia

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości