ŁKS 1926 nie dostał wczoraj licencji na grę w III lidze. Przyczyną są długi starego klubu, jakie ŁKS ma wobec trenera Jana Makowieckiego i piłkarzy Pawła Strózika i Kamila Ulman- informuje Gazeta Wyborcza Białystok. Drużynie grozi gra w B klasie!
Wczorajsze obrady komisji licencyjnej Podlaskiego Związku Piłki Nożnej poświęcone były wnioskom licencyjnym złożonym przez 38 klubów z terenu woj. podlaskiego.
Do IV ligi zostało zakwalifikowanych 17 zespołów, w tym Perspektywa Łomża, która wystąpiła o powiększenie IV ligi właśnie do 17 drużyn.
Licencji na grę w III lidze nie otrzymał za to ŁKS 1926. Wszystko przez długi, jakie wobec trenera Jana Makowieckiego i piłkarzy Pawła Strózika i Kamila Ulmana ma stary klub ŁKS.
Aby otrzymać licencję, ŁKS 1926 musi w ciągu kilku dni dostarczyć do PZPN dokumenty potwierdzające spłatę zaległości. Wg informacji Gazety Wyborczej Białystok, bez licencji ŁKS 1926 nie będzie mógł grać nawet w IV lidze, a rozgrywki będzie musiał zacząć od B klasy.
Rozmowy z zawodnikami i trenerem prawdopodobnie cały czas są prowadzone.