Reklama

ŁKS 1926 zagra z Legią Warszawa

08/11/2010 20:09

Tylko dwa dni pozostały do pojedynku ŁKS 1926 z Legią Warszawa, grającą w Młodej Ekstraklasie. 10. listopada na stadionie miejskim w Łomży, drużyny rozegrają pierwszy mecz przy nowym, sztucznym oświetleniu.

Bilety na mecz można kupić w sklepiku klubowym w Hali Targowej oraz w siedzibie klubu przy ul. Zjazd 18. Wejściówki na nowootwartą, zadaszoną trybunę kosztują 20zł. W dniu meczu będzie też można kupić bilety na trybunę od strony Narwi (po 10zł).

Mecz będzie pierwszą okazją, by wypróbować zarówno niedawno zamontowane trybuny, jak i sztuczne oświetlenie boiska.

Towarzyskie spotkanie obu drużyn rozpocznie się 10.listopada o godz. 18.30.

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości