ŁKS 1926 ogłosił właśnie nabór dzieci i młodzieży do sekcji piłki nożnej. Drużyna czeka na wszystkich chętnych, ale jednocześnie trenerzy ostrzegają, że dołączenie do grupy wiąże się ze sporą odpowiedzialnością i poświęceniem czasu- nawet na cztery treningi w tygodniu.
- W tej chwili rozpoczynamy rekrutację roczników 2003, 2004 oraz 2005- informuje Anna Chorążak z klubu ŁKS 1926.
Rozpoczęcie szkolenia w ŁKS wiąże się jednak ze sporą odpowiedzialnością.
Osoby, które chcą uprawiać ten sport wyczynowo, muszą być świadome podjęcia obowiązków, prowadzenia regularnych treningów (co najmniej cztery razy w tygodniu), muszą być gotowe do podporządkowania się dyscyplinie i jej wymaganiom, np. w zakresie wyjazdów na zawody czy zgrupowania.
Dzieci chętne do rozpoczęcia treningów można zgłosić pod numerem telefonu 514-136-329.