Łomżyński Klub Sportowy 1926 będzie miał swój własny autobus. Miasto wydało pozwolenie na pomalowanie jednego z miejskich autobusów w klubowe barwy.
Autobus będzie "żywą" reklamą klubu. Chociaż na razie nie wiadomo, jakiej linii miałby to być pojazd. Kibice nie liczą też na najnowszą scanię, mają jednak nadzieję, że podarowany autobus będzie w przyzwoitym stanie.
Inicjatywa musi być jednak w pełni zrealizowana przez kibiców. Oznacza to, że kibice ŁKS 1926 we własnym zakresie muszą przygotować projekt graficzny (lub za niego zapłacić), a potem zebrać pieniądze na pomalowanie lub oklejenie pojazdu.
Na forum łomżyńskich kibiców ruszyła akcja zbierania pomysłów, projektów i pieniędzy na realizację reklamy. Miłośnicy ŁKS zachęcają, by każdy, kto ma zmysł artystyczny lub doświadczenie graficzne, pomógł w profesjonalnym przygotowaniu projektu i jego naniesieniu na autobus.