Reklama

ŁKS gra z Legią. Po ósmą wygraną!

Już 2 listopada o godz. 16:00 kolejny mecz o punkty rozegrają piłkarze ŁKS-u. 

Łomżanie podejmą Legię II Warszawa. Zespół ze stolicy jest wiceliderem III ligi. Ma cztery punkty więcej od naszych. W ostatni weekend Legia II wygrała 1:0 z Jagiellonią II Białystok. Jedynego gola zdobył Jakub Jędrasik. Z kolei ŁKS triumfował po dwóch golach Huberta Antkowiaka w starciu z Sokołem Aleksandrów Łódzki. 

W poprzednim sezonie zespoły zaliczyły po jednym zwycięstwie. Legia II wygrała u siebie 2:1. Jedynego gola dla naszych zdobył Lipe. W rewanżu ŁKS triumfował 3:1 po bramkach Filipa Karmańskiego, Huberta Antkowiaka oraz samobójczym strzale Kacpra Wnorowskiego.

Reklama

III LIGA
PROGRAM 15. KOLEJKI
(02.11., godz. 16:00)

ŁKS Łomża - Legia II
Świt - GKS Bełchatów
Wisła II - Pelikan
Victoria - Stomil
Jagiellonia II - Polonia
Unia - Sokół
Lechia - Wigry
Warta - Mławianka
Broń - GKS Wikielec

TABELA III LIGI

fot. Gosiewski Fotografia

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości