Cztery mecze i cztery wygrane. Znakomity początek sezonu dla ŁKS-u II Łomża.
Podopieczni Tomasza Staniórskiego wybrali się na starcie z Dębem Dąbrowa Białostocka. Wygrali 3:2. Co ciekawe, wynik został ustalony w pierwszej połowie. Bramki dla biało-czerwonych zdobyli: Dawid Chludziński, Jakub Proniewski oraz Kacper Kossakowski.
Po czterech kolejkach dwie drużyny mają po 12 punktów: ŁKS II oraz GKS Gródek.
Dąb Dąbrowa Białostocka - ŁKS II Łomża 2:3 (2:3)
Bramki: Rogowski 6', Klimczuk 44' - Chludziński 2, Proniewski 21', Kossakowski 23'.
fot. Rafał Lesicki